20 lat minęło jak jeden dzień

18 stycznia 2018 na terenie Centrum Kongresowego Targów Kielce odbyła się uroczysta jubileuszowa gala 20-lecia istnienia firmy KH-KIPPER. Na okrągłym jubileuszu znanego producenta zabudów świętowało 300 gości, którzy pomimo śnieżnej pogody, przybyli do Kielc z całej Polski oraz zagranicy. Rodzinna firma państwa Kamionków przypomniała swoją niezwykłą historię i wskazała ambitne plany.
 
Konferencja prasowa poprzedzająca oficjalne obchody odbyła się na wieży widokowej kieleckiego centrum wystawienniczego, skąd rozpościera się malowniczy widok na Kielce i okolice. Założyciel firmy Konstanty Kamionka i obecny Prezes Andrzej Kamionka o swoich osiągnięciach opowiedzieli lokalnym dziennikarzom oraz mediom branżowym zajmującym się na co dzień tematyką samochodów ciężarowych.
 
Uroczystą galę uświetnił ekscytujący pokaz laserowy z wywrotkami w roli głównej. Po pokazie Założyciel KH-KIPPER Konstanty Kamionka wraz z rodziną w ciepłych słowach powitał zgromadzonych gości: klientów, partnerów biznesowych, przedstawicieli władz samorządowych i wojewódzkich oraz media branżowe.
 
Prezes Andrzej Kamionka, który stery w firmie przejął w 2014, zaprezentował w telegraficznym skrócie sukcesy firmy oraz najbliższe cele. W ciągu kilku ostatnich lat firma podwoiła skalę działalności – zarówno pod względem ilości dostarczonych sztuk produktów, jak i wartości sprzedaży.
 
Oficjalną część imprezy zakończyła ceremonia wręczenia pamiątkowych wyróżnień partnerom firmy, którzy przez lata z zaangażowaniem budowali sukces KH-KIPPER równoległe ze swoim. Tytuł „Współtwórca sukcesu KH-KIPPER” trafił do wieloletnich klientów, dealerów, importerów, producentów podowozi ciężarowych, dostawców oraz pracowników. W sumie wyróżnionych zostało kilkadziesiąt osób z Polski, Niemiec, Francji, Litwy, Serbii, Holandii, Bułgarii, Rosji, Ukrainy, Danii czy Norwegii.
 
Przez cały wieczór o wrażenia artystyczne gości dbały dwie czarujące wokalistki serwujące hity popularnej muzyki rozrywkowej. Zaś po pysznym torcie w kształcie wywrotki KH-KIPPER wybrzmiała długa lista życzeń składanych tego dnia gospodarzom przez gości.
 
Jubileusz 20-lecia istnienia, jaki w  tym roku obchodzi KH-KIPPER, był okazją do zaprezentowania gościom międzynarodowego sukcesu firmy. Dziś przedsiębiorstwo zatrudnia na stałe ponad 400 osób i posiada roczne moce produkcyjne na poziomie 1500 sztuk zabudów, przyczep i naczep. Około 90% produkcji firmy jest eksportowana. Zabudowy ciężarowe z logo KH-KIPPER jeżdżą w kopalniach i na placach budowy w najdalszych zakątkach świata: w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej, a nawet Australii i Oceanii.
 
 
 
 
 

WIDEORELACJA:
 

 

 

 

Krótka historia KH-KIPPER:
 

 

 

Galeria