KH-KIPPER Liderem Konkurencyjności 2019

Podczas odbywającego się w dniach 24-25 października 2019 w Olsztynie VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości firmie KH-KIPPER przyznano tytuł Lidera Konkurencyjności 2019. Prestiżową nagrodę odebrał Konstanty Kamionka – założyciel firmy, który stał na jej czele przez 18 lat.
 
Kongres Przedsiębiorczości organizuje Polska Agencja Przedsiębiorczości. Lider Konkurencyjności  jest nagrodą gospodarczą, którą otrzymują firmy i korporacje osiągające najlepsze wyniki w sprzedaży i dystrybucji swoich produktów. To podmioty, które opracowały najefektywniejsze kampanie marketingowe i których produkty i usługi uzyskały uznanie w kraju i za granicą.
 
Dziś KH-KIPPER jest największym w Polsce producentem zabudów, przyczep i naczep. Dotychczasową politykę firmy kontynuuje syn Konstantego, Andrzej Kamionka, który od 2015 roku pełni funkcję Prezesa spółki. Stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za nadzór bieżącej działalności produkcyjnej i inwestycje objął wtedy Tomasz Biel. W ostatnich 4 latach firma nie zwolniła tempa, a wręcz podwoiła skalę swojej działalności. Wszystko wskazuje na to, że 2019 rok będzie znów rekordowym rokiem pod kątem ilości wyprodukowanych jednostek. Większość z ponad 2000 sztuk produkcji trafi na zagraniczne rynki.

Galeria