ROCK BULL – ELEVATING MINING EFFICIENCY

Producent wywrotek KH-KIPPER ma przyjemność przedstawić oficjalny branding dla najnowszego produktu przeznaczonego do transportu urobku górniczego w kopalniach odkrywkowych!

Oficjalna nazwa nowego produktu W1RB to ROCK BULL. Jak sama nazwa wskazuje, ma on w sobie głęboką symbolikę: siła, wydajność, wytrzymałość. To cechy, bez których żaden pojazd w kopalni nie przetrwa.

Zaprojektowanie nowej górniczej wywrotki stanowiło ogromne wyzwanie. Miesiące niezwykle intensywnej pracy z użytkownikami końcowymi w celu opisania potrzeb klientów stanowiło wspólny projekt zorganizowany przez nasze biuro projektowe kierowane przez Tomasza Łazarskiego wraz z całym naszym zespołem z działu produkcji. Tylko synergia zaangażowanych stron w projekt W1RB mogła stworzyć tę innowacyjną konstrukcję wywrotki górniczej ROCK BULL, którą przedstawimy w detalach w nadchodzących tygodniach.

W nadchodzących tygodniach poruszymy wiele ciekawych tematów takich jak:

  • proces projektowania oraz implementacji konceptu ROCK BULL
  • innowacje w konstrukcji wywrotki W1RB
  • pozytywny wpływ projektu na zmniejszenie emisji CO2 w pracy kamieniołomów
  • porównanie ROCK BULL z wozidłami górniczymi
  • wpływ najnowszej wywrotki na bezpieczeństwo.

Dziś natomiast zdradzamy, jaki był główny cel tego projektu. W1RB ROCK BULL: nowa wywrotka do kamieniołomów poprawia wydajność ładowności o prawie 16% w porównaniu do naszej poprzedniej wywrotki do kamieniołomów.

ROCK BULL stanowi prawdziwą rewolucję technologiczną, która dziś reprezentuje szczyt naszych innowacyjnych zdolności i pokazuje, jak cenne jest współpracowanie z jednymi z najbardziej doświadczonych operatorów górniczych na świecie. Dzięki to właśnie takiej współpracy powstają wysokiej klasy wozidła górnicze używane przez profesjonalistów.

ROCK BULL – ELEVATING MINING EFFICIENCY