Targi Autostrada-Polska mają już 25 lat!

W tym roku Targom Autostrada-Polska przypada 25 lat. W ciągu minionego ćwierćwiecza impreza zyskała miano największego wydarzenia targowego poświęconego budownictwu drogowemu w tej części Europy. Jubileuszowa edycja, która odbyła się w dniach 14-16 maja 2019, zgromadziła w Kielcach 200 wystawców z 18 krajów oraz towarzyszyły jej liczne konferencje, debaty i spotkania. KH-KIPPER zaprezentował na Targach tradycyjnie szeroką paletę zabudów na 7 markach podwozi: na stoisku głównym przy terminalu wschodnim, na wynajętej powierzchni przy terminalu zachodnim oraz na terenie testowym.
 
W sumie na terenach targowych można było zobaczyć aż 11 produktów KH-KIPPER dla branży budowlanej, kopalnianej, a nawet komunalnej. Stoisko polskiego producenta cieszyło się niemałym zainteresowaniem, bo w ciągu 3 dni imprezy odwiedzili je goście nie tylko z Polski, ale i z innych krajów takich jak Niemcy, Francja, Holandia, Szwecja, Czechy, Słowacja oraz Rosja. Pierwszego dnia wizytę na stoisku polskiego producenta złożył wiceminister Rafał Weber, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury.
 
W pierwszym dniu imprezy odbyło się także uroczyste rozdanie nagród Targów AUTOSTRADA POLSKA, TRAFFIC-EXPO – TIL, ROTRA oraz Salonu Europarking, podczas którego przyznano medale i wyróżnienia dla najlepszych produktów. Medal za udoskonaloną w ubiegłym roku klasyczną zabudowę tylnozysypową W1CE do budownictwa i lekkiego transportu kopalnianego odbierał z rąk komisji konkursowej Andrzej Kamionka, Prezes KH-KIPPER.
 
     
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska KH-KIPPER i zapraszamy już za rok!
 
https://kielce.tvp.pl/42628536/prestizowe-targi-autostrada-polska-rozpoczete
 

Galeria