IAA Transportation za nami! Podsumowanie 6 targowych dni.

IAA
W ostatnią niedzielę zakończyły się trwające 6 dni Targi IAA Transportation w Hanowerze. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa organizatorom udało się stworzyć naprawdę dużą imprezę. Tematem przewodnim targów była logistyka, samochody użytkowe, autobusy i transport. Wśród 1402 wystawców, którzy ściągnęli do Hanoweru z całego świata, nie zabrakło nas – KH-KIPPER.

Przy wsparciu naszych partnerów na stoisku hanowerskich targów zaprezentowaliśmy system wymiennych nadwozi. Umożliwia on dowolną konfigurację nadwozia samochodu ciężarowego (wywrotka, betoniarka, inne nadwozie) według aktualnych potrzeb, zwiększając funkcjonalność samochodu w ciągu całego roku. W skład prezentowanego systemu weszło podwozie ciężarowe MAN 8×4 z zabudową trójstronną KH-KIPPER i betonomieszarka FM Leżajsk na nogach odstawczych. Zabudowa W3H z siłownikiem Nummi i hydrauliczną lewą burtą to najnowsza modernizacja umożliwiająca podnoszenie skrzyni na bok przy maksymalnie otwartej burcie hydraulicznej, która pozostaje w ustalonej pozycji podczas ruchu skrzyni.

Kolejnym produktem KH-KIPPER, którzy odwiedzający mogli zobaczyć w czasie targów była aluminiowa zabudowa W3A na elektrycznym podwoziu Volvo 6×2. Pojazd prezentowany był na stoisku firmy Palfinger i cieszył się dużym zainteresowaniem. Nie bez powodu – swoimi zdolnościami na zamontowanym za kabiną żurawiu popisywali się zgromadzeni operatorzy.

Pierwszego dnia targów na naszym stoisku odbyła się konferencja prasowa. Przybyli dziennikarze i zaproszeni goście wysłuchali prezentacji Łukasz Karczewskiego, dyrektora handlowego KH-KIPPER. Prezentacja dotyczyła działalności firmy, sukcesów i rozwoju przez ostatnie 25 lat, który to jubileusz w tym roku firma obchodzi.

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska oraz zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, do zobaczenia na kolejnej edycji targów IAA we wrześniu 2024 roku.

Tymczasem zapraszamy na najbliższe Targi Bauma, które odbędą się w dniach 24-30 października 2022 r. w Monachium. Zaprezentujemy tam nasze zabudowy. Więcej szczegółów na ten temat już za kilka dni.