KH-KIPPER – wciąż jedną z najszybciej rozwijających się firm

gazele biznesu kh-kipper

Po raz kolejny kielecki producent zabudów na podwozia ciężarowe znalazł się w rankingu Gazele Biznesu 2019 – najpopularniejszego i najstarszego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Aby otrzymać tytuł firma musiała przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. W latach 2016-2018 firma KH-KIPPER odnotowała 145.47-procentowy wzrost obrotów.

KH-KIPPER działa na krajowym i międzynarodowym rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. W latach 2016-2019  firma podwoiła skalę swojej działalności. Roczne obroty firmy wynoszą obecnie około 200 mln zł, a 85 % produkcji trafia na zagraniczne rynki. Siedziba firmy i dwa zakłady produkcyjne, w których pracuje 500 osób, zlokalizowane są w dwóch miejscowościach pod Kielcami.

W Polsce ranking “Gazele Biznesu” sporządzany jest nieprzerwanie od 2000 roku przez dziennik “Puls Biznesu”. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.  Więcej o rankingu: https://www.pb.pl/gazele/o-rankingu/ .