Dział sprzedaży

REGIONAL SALES ENGINEER

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Obowiązki:

  • doradztwo handlowo–techniczne oraz obsługa sprzedażowa obecnych i potencjalnych klientów wraz z przygotowywaniem ofert, rozwiązań techniczno – cenowych;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami;
  • monitoring przebiegu realizacji zawartych z klientami umów;
  • realizacja założonych celów sprzedaży;
  • raportowanie wyników pracy;
  • udział w branżowych eventach.

Wymagania:

  • komunikatywność – praca z klientem;
  • kreatywność, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowy język jest kolejnym atutem);
  • ukończone studia inżynierskie będą dodatkowym atutem (preferowane: mechanika, automatyka, robotyka, logistyka, mechatronika itp.).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej w czołówce branży w Europie;
  • współpracę na podstawie umowy o pracę / B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe (adekwatne do umiejętności i doświadczenia) i zmienne (uzależnione od osiąganych efektów);
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole;
  • rozwinięty pakiet socjalny (m.in. pakiet Multisport);
  • program wdrożenia, zapewniający szkolenie i adaptację w miejscu pracy.

Prześlij swoje CV na adres lukasz.karczewski@kh-kipper.pl w temacie wiadomości wpisz ‘Regional Sales Engineer’.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.”

W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych.”

Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych.

Więcej…