Tak działamy w czasie pandemii

tak działamy KH-KIPPER

Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej cały czas dla Was pracujemy, a dostawy produktów realizujemy na bieżąco. Wywrotki bez przeszkód opuszczają zakład zgodnie z planem produkcji zaktualizowanym o nowe terminy dostaw podwozi.  Niekiedy zmianie ulega rodzaj transportu. W związku z tym zamiast na kołach wywrotki wyjeżdżają np. na lawetach lub transportem kołowym łączonym z transportem morskim.

Nasze zakłady produkcyjne pracują w sposób ciągły z zachowaniem dodatkowych środków bezpieczeństwa, by nasi pracownicy i odwiedzający nas goście byli bezpieczni. Każda osoba przed wejściem na teren KH-KIPPER podlega obowiązkowej dezynfekcji. Gościom zewnętrznym dodatkowo mierzymy temperaturę i obligujemy do noszenia maseczek ochronnych. Na całym terenie firmy ogólnodostępne są środki dezynfekujące i ochronne, jak rękawiczki i maski. W celu ochrony naszych pracowników zwiększyliśmy dystans w miejscu pracy lub rozsunęliśmy w czasie ich pracę.

Nie redukujemy załogi KH-KIPPER, a odbiory produktów, spływ należności i terminy regulowania zobowiązań nie uległy zmianie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy Was do kontaktu: TUTAJ.