Kompleksowe usługi serwisowe

Sprawna flota jest niezbędna do realizacji zadań transportowych i kluczem do ich opłacalności. Odpowiednio przeprowadzony serwis umożliwia ograniczenie liczby nieplanowanych przestojów, szybkie usunięcie awarii i wydłużenie żywotności sprzętu. Dlatego obsługa klienta KH-KIPPER koncentruje się na wszystkich fazach cyklu życia produktu: począwszy od fazy projektowej aż po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Serwis KH-KIPPER zajmuje się między innymi przeglądami okresowymi, naprawami i remontami, sprzedażą części zamiennych i ich wymianą. Doradztwo w zakresie eksploatacji zabudów, przyczep, naczep i urządzeń hakowych to także mocna strona firmy. Producent świadczy usługi nie tylko w zakresie oferowanych przez siebie produktów. Firma jest także autoryzowanym serwisem obsługi urządzeń HYVA, HEWEA, FASSI, HMF, PALFINGER. Zajmuje się diagnostyką i naprawą układów hamulcowych KNORR, WABCO, HALDEX, naprawą układów hydraulicznych i regeneracją siłowników wszystkich producentów.

Przewagą serwisu KH-KIPPER jest doświadczona kadra będąca w stanie zdiagnozować i usunąć nawet nietypowe usterki. Profesjonalne narzędzia i oryginalne części zamienne zapewniają sprawną realizację napraw w jak najkrótszym czasie.

Kilkadziesiąt autoryzowanych punktów serwisowych w kilkunastu krajach umożliwia klientom dostęp do usług serwisowych również za granicą. Jeśli uszkodzony sprzęt nie może dojechać do wyznaczonego punktu, na miejsce awarii wysyłany jest mobilny warsztat. Samochód wyposażony w sprzęt niezbędny do wykonania wszelkich prac serwisowych sprzęt dojeżdża do lokalizacji klienta w dowolne miejsce w Polsce lub Europie.