Targi Nowa Infrastruktura już za nami!

Za nami Targi Nowa Infrastruktura. Impreza trwała krócej niż poprzednie edycje, ale w czasie dwóch dni targowych odbyło się wiele spotkań branżowych, konferencji i seminariów. Stoisko KH-KIPPER jak co roku odwiedzali goście nie tylko z Polski, ale i z zagranicy.

KH-KIPPER zaprezentował na Targach Nowa Infrastruktura tradycyjnie ekspozycję wywrotek na podwoziach wielkiej europejskiej siódemki. Goście zobaczyli zabudowę ze zoptymalizowaną lewą burtą hydrauliczną oraz tzw. system wymienny. System wymienny stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego (wywrotka, betoniarka, inne nadwozie) według aktualnych potrzeb, przez co czyni samochód jeszcze bardziej funkcjonalnym w ciągu całego roku.

Drugiego dnia Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura odbyło się wręczenie wyróżnień i nagród. Firma KH-KIPPER została uhonorowana z okazji jubileuszu 25-lecia działalności. Upominek z rąk Prezesa Zarządu Targów Kielce, Andrzeja Mochonia odebrali założyciel KH-KIPPER, Konstanty Kamionka oraz Prezes Andrzej Kamionka.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska KH-KIPPER!