Zapraszamy do Kielc na Targi Nowa Infrastruktura 2022

Na niemal 500 m2 powierzchni targowej KH-KIPPER przygotowaliśmy dla zwiedzających ciekawą ekspozycję wywrotek budowlanych na podwoziach wielkiej europejskiej siódemki. Budownictwo infrastrukturalne to przewodni temat corocznego wydarzenia. Przedstawiciele firm budowlanych mogą zapoznać się z naszą ofertą zabudów  do transportu materiałów takich jak piasek, kruszywo czy kostka na paletach.

Targi Nowa Infrastruktura to coroczne majowe wydarzenie, ale w nowej odsłonie. Wzbogacony został zakres branżowy i merytoryczny. Przyciągnie do Kielc przedstawicieli branży infrastruktury drogowej i kolejowej, transportowej, maszynowo – budowlanej oraz budownictwa specjalistycznego.

Wśród naszych współwystawców znalazły się w tym roku takie firmy jak MAN Truck & Bus Polska, Scania Polska, Iveco Poland oraz Fabryka Maszyn Leżajsk.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że po raz pierwszy szerokiej publiczności zaprezentujemy tzw. system wymienny. Rozwiązanie stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego (wywrotka, betoniarka, inne nadwozie) według aktualnych potrzeb. Czyni to samochód jeszcze bardziej funkcjonalnym w ciągu całego roku. Zamiana jednej zabudowy na drugą jest stosunkowo prosta, wymaga zaledwie 2 osób i trwa kilkanaście minut.

Zapraszamy na stoisko KH-KIPPER numer ZE-1 na terenie Targów Kielce.