Jubileuszowa zabudowa KH-KIPPER

Z końcem 2016 roku KH-KIPPER wyprodukował 12-tysięczną zabudowę. Tylnozsypowa skrzynia została zamontowana na podwoziu VOLVO 8×4. Ciężarówka będąca częścią większego zamówienia trafi niedługo do jednej z firm działających na terenie Południowej Europy.
 
Jubileuszowa skrzynia to jeden z najpopularniejszych w ofercie KH-KIPPER modeli zabudów. Do jej produkcji użyto materiałów i komponentów najwyższej jakości, dlatego skrzynia w całości wykonana została ze stali HARDOX 450. Unikalna konstrukcja w kształcie litery Ω (omega) zapewnia niski środek ciężkości, a zoptymalizowana waga – wysoką ładowność pojazdu.
 
KH-KIPPER – rodzinna firma założona prawie 20 lat temu – jest obecnie liderem w Polsce wśród producentów zabudów budowlanych. Jej ofertę stanowi szeroka gama specjalistycznych zabudów na podwozia, przyczep i naczep dla branż budowlanej, energetycznej, komunalnej, wydobywczej i rolnictwa. Wysoka jakość produktów, ich nowoczesny design i konkurencyjne ceny sprawiają, że marka jest rozpoznawalna i wybierana przez wielu potentatów branżowych. W ciągu ostatnich 10 lat na drogi wyjechało 10 000 zabudów KH-KIPPER. Średnia roczna produkcja w ostatnich latach kształtuje się na poziomie ponad 1 400 sztuk, z czego większość produkcji trafia na zagraniczne rynki. Wywrotki z zabudowami KH-KIPPER mają swoich odbiorców na całym świecie – w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej czy Australii i Oceanii.

Galeria