MAN Trucknology Days 2017

W dniach 23-25 marca 2017 firma MAN Truck & Bus organizuje coroczne wydarzenie znane pod nazwą MAN Trucknology Days. 3-dniowa impreza gromadzi tysiące zwiedzających z całego świata zainteresowanych obejrzeniem lub przetestowaniem ciężarówek dla różnych branż – od sektora budowlanego do transportu ciężkiego. Wśród 90 zapowiadanych w Monachium wystawców nie może zabraknąć stoiska i produktów polskiego producenta zabudów ciężarowych –  firmy KH-KIPPER. 
 
Wśród pokazów i testów 180 przygotowanych samochodów MAN będzie można zobaczyć trójstronne zabudowy KH-KIPPER na podwoziach TGM 4×2, TGS 4×4 i TGS 6×4 oraz przyczepę-wywrotkę P2T W3H. TGM 4×2 to bardzo popularna w Niemczech kombinacja żuraw-wywrotka. W tym wypadku – lekka trójstronna skrzynia KH-KIPPER typ W3F z żurawiem HMF typ 1320 KS-3 . Typowy pojazd do zimowego utrzymania dróg TGS 4×4 wyposażono w żuraw hydrauliczny HIAB typ 099 ES-3.3 HiDuo i instalację hydrauliczną do pługa i posypywarki.
Zaś TGS 6×4 z zabudową trójstronną W3H i przyczepą tandem stanowi klasyczną kombinację zestawu przeznaczonego na rynek niemiecki do branży budowlanej. Do produkcji skrzyń użyto jak zawsze materiałów najwyższej jakości – stali HARDOX i STRENX od SSAB.
 
KH-KIPPER – certyfikowany dostawca zabudów dla firmy MAN Truck & Bus jest wieloletnim uczestnikiem monachijskich MAN Trucknology Days.
W Polsce KH-KIPPER zajmuje od wielu lat miejsce lidera wśród producentów zabudów budowlanych. MAN Truck & Bus Polska przyznał mu ostatnio pierwsze miejsce w ilości wykonanych w 2016 roku zabudów na podwoziach MAN.
 
Więcej o wydarzeniu: http://www.truck.man.eu/pl/pl/man-na-swiecie/man-w-polsce/press-und-media/MAN-Trucknology_-Days-2017-279616.html