Niesamowite emocje na Master Truck

Zachwycające tuningowane pojazdy, najpiękniejsze ciężarówki z całej Europy, unikalne oldtimery, pojazdy specjalne, samochody amerykańskie, pomoce drogowe, straże pożarne czy kultowe motocykle. To tylko część licznych atrakcji przewidzianych na corocznym Zlocie Tuningowanych Ciężarówek Master Truck, który odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2017 r. na terenie Autodromu DELTA w Polskiej Nowej Wsi k.Opola.

Zlotowi tradycyjnie towarzyszą targi branżowe. Kto jeszcze nie widział jednego z najnowszych rozwiązań KH-KIPPER, ten będzie miał ku temu okazję właśnie podczas opolskiego show. Innowacyjność nowej 3-osiowej naczepy bezramowej została niedawno wysoko oceniona w prestiżowym konkursie Targów Autostrada-Polska, Rotra. Naczepa zaprezentowana zostanie w zestawie z amerykańskim ciągnikiem VOLVO, chociaż zaprojektowano ją przede wszystkim do pracy z europejskimi odpowiednikami. Na co dzień wywrotka służy nie tylko do przewozu ładunków – w razie potrzeby jest w stanie rozsypać sypki materiał na powierzchni bezpośrednio ze skrzyni bez udziału specjalistycznego sprzętu!

Skrzynia unikatowej naczepy została zamontowana bezpośrednio na tylnym wózku. Tradycyjna rama jest zastąpiona ramą z przegubami tworzącą w trakcie wyładunku przestrzenną konstrukcję.Rozwiązanie posiada szereg zalet: począwszy od niższej masy własnej, a kończąc na łatwiejszym rozładunku. Naczepa inspirowana podobnymi pojazdami amerykańskimi z pewnością doskonale wpisze się w trakerski klimat Master Trucka. Więcej o naczepie bezramowej >>

Na Zlot KH-KIPPER przywiezie również wywrotkę Iveco 4×2 z zabudową trójstronną. Uniwersalny pojazd do transportu lekkiego, wyposażony dodatkowo w żuraw hydrauliczny HYVA, najczęściej używany jest w przedsiębiorstwach oferujących szeroki wachlarz usług okołobudowlanych lub firmach komunalnych działające w obszarze miejskich aglomeracji.

Zapraszamy na Master Truck 2017:

Galeria