Nowości KH-KIPPER na Targach Autostrada-Polska 2017

Kielecki producent zabudów przywiózł dwie nowości na Targi Autostrada-Polska, których innowacyjność została doceniona przez komisji konkursu targowego. Na oficjalnej gali w dniu 9 maja Andrzej Kamionka, Prezes firmy KH-KIPPER, odbierał aż dwie nagrody: medal za 3-osiową naczepę bezramową oraz wyróżnienie za lżejszą o około 20% od poprzedniczek zabudowę kopalnianą.
 
Innowacyjną naczepę stworzono głównie do przewozu sypkich materiałów stosowanych w budownictwie, takich jak piasek lub żwir. Ale transport to nie jedyne zadanie jakiemu naczepa jest w stanie sprostać. To co odróżnia ją od europejskich odpowiedników rynkowych to m.in. możliwość równomiernego rozłożenia materiału na drodze bezpośrednio ze skrzyni. Łatwy wyjazd z grząskiego terenu lub wyładowanego materiału zapewnia montaż skrzyni bezpośrednio na tylnym wózku. Tradycyjną ramę zastąpiono ramą z przegubami tworzącą w czasie wywrotu przestrzenną konstrukcję.
 
Charakterystyczną cechą wyróżnionej w konkursie nowej zabudowy kopalnianej jest brak konieczności stosowania jakichkolwiek elementów wzmacniających podłogę. Dzięki wyeliminowaniu zbędnych elementów uzyskano efekt sprężystości konstrukcji przekładający się na zwiększenie trwałości skrzyni i jej odporności na uszkodzenia. Obniżenie masy własnej zabudowy w znaczny sposób zwiększa jej ładowność.
 
Na swoim stoisku KH-KIPPER zaprezentował najlepiej sprzedające się produkty. Zabudowy tylnozsypowe i trójstronne z burtą hydrauliczną były dostępne na podwoziach wszystkich producentów. – KH-KIPPER na Targach Autostrada-Polska wystawia się co roku i generalnie oceniamy je pozytywnie. Duża część naszych klientów odwiedziła nas na Targach i zapoznała się z produktami, które prezentujemy. Przyjechali do nas klienci z Ukrainy, z Rosji, także z Belgii i Luksemburga. Oczywiście w przyszłym roku też planujemy się wystawiać – mówił Łukasz Karczewski Dyrektor handlowy KH-KIPPER w wywiadzie dla telewizji Targów Kielce.
 
Szeroka gama zabudów budowlanych i kopalnianych na stoisku, to nie jedyna propozycja przewidziana przez KH-KIPPER. Na terenie testowym przez trzy dni odbywały się pokazy dynamiczne w warunków zbliżonych do tych panujących na prawdziwym placu budowy. Dynamicznej jeździe wywrotek z zabudowami KH-KIPPER towarzyszyło krótkie show demonstrujące załadunek i rozładunek dwóch bezramowych naczep.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Galeria